• Обновено
Машка Круела куќа на бароница Лондон лого злато графичко метемно сино големо

Машка Круела куќа на бароница Лондон лого злато графичко метемно сино големо

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

Запознајте ја приказната за потеклото на Круела де Вил, најиконскиот негативец на Дизни, како тинејџерска Естела во Лондон од 1970 -тите години, среде револуцијата во панк -рок. Сега е редот да станете модна легенда во официјално лиценциран дизајн од претстојниот игран филм на Дизни Круела! Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна машка графичка маица од Круела . Направени од највисок квалитет на материјали на дигитални печатачи од прва класа. *Оваа ставка е направена за да нарачате, разгледајте го ова кога нарачувате повеќе големини. Официјално лиценцирана облека.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас