• Обновено
FSQJGQ Преголема маичка за жени за жени, плус големина по поштенски дуксери, случајни лабави јакни за влечење палто црвено-б xxl

FSQJGQ Преголема маичка за жени за жени, плус големина по поштенски дуксери, случајни лабави јакни за влечење палто црвено-б

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Ми се допаѓаат карактеристиките на ова палто.77''Size : M Bust : 104cm/40. Можете исто така да одговарате на сè што сакате внатре, како Top Top, Top Crop, Vest, итн.Мално мерење може да издвои детали за големината на разликата од 1 ~ 3cm (1 "= 2.41 '' Должина : 72cm/28.20 '' Должина : 76cm/29.Карактеристики : 1.37 '' Рамо : 44cm/17.62 '' Должина : 68cm/26. Преголема качулка со капка јака на рамото, мало истегнување, долги ракави и густа, мека ткаенина совршена за создавање модни обични есенски облеки во стандардна големина, џемпер што оди со сè. Целокупниот дизајн на бои и детали ќе ве направи во фокусот на толпата.32 '' ракав : 60cm/23.54cm) Графикон за големина : Големина : S BUST : 100 CM/39.90 '' Sleeve : 62cm/24.47 '' ракав : 64cm/25. 【Дизајн】 Подигнете ја вашата гардероба со овој стилски пулвер на вратот на екипажот за тинејџери. џемпер со долги ракави/ џемпери за џемпери/ туники/ зимска облека/ зимска мода/ зимска облека/ цврста боја/ вратот на екипажот/ лабава вклопување/ ребрести рабови/ врвови за деколте/ плетено измислица/ не наредени/ испуштени/ паднати рамо/ ребрести полите и манжетни. Стиливиот и модниот дизајн ве прават попривлечни3.56''Size : L Bust : 108cm/42.13''Size : xxl биста : 129cm/50.52 '' Рамо : 48cm/18.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас