• Обновено
Рачно насликана на дрвена плакета Исус Христос Ортодо икона

Рачно насликана на дрвена плакета Исус Христос Ортодо икона

DEN 377.44

Залиха
Во продавницата

Тие исто така може да бидат поставени на полиците или на самостојни дисплеи. Направено на висококвалитетен традиционален панел со цврсто дрво со лепс за поддршка (најчесто се наоѓа на антички икони).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас