• Обновено
Ахгли компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник Преодни пекари за кафеава област, 2 '3'

Ахгли компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник Преодни пекари за кафеава област, 2 '3'

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник Транзициски пекари за кафеави подрачја, 2 'x 3'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е машина што може да се перат, детски и миленичиња, хипоалергични и репеланти на истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување и не пролева. Едноставно фрлете во машината за перење, лежете рамно на суво и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Куп на Ченил-Полистер; Поддршка од памук, моќност; Висина на купот : 0,08 во . Подготвување. Хипоалергичен. Отпорен на дамки. Пријателски миленичиња и деца. Репелант на Scotchgarde / Истурање - Истурите како кафе и вино доаѓаат чисти со малку сапун и вода, чувајќи ја дамката за килим без дамка.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас