• Обновено
Филм за правда лига - обвинение - кошула за ракав за капа на јуниори - средно

Филм за правда лига - обвинение - кошула за ракав за капа на јуниори - средно

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Ова е кошула за мета на вратот на јуниори / женски 100% памук против вратот. Покрај тоа што се 5,5 мл со броење на конец од 18/1, сите наши кошули се пред-смарт со двојна јака од игла, ракав и полите. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран во тимот за графичка уметност во Хаус, кој честопати ракува и го илустрира секој дизајн на маицата за маици . 100% задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни од нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш . нашите кошули се машини што се перат. Tumble Dry Ship. Да не спомнувам, нашите графички тимови се совршен подарок за празници, роденденски подарок или само третирајте се!.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас