• Обновено
Случај за размачкување на серијалот 7, Кристал Дијамант Ултра-тенок браник со целосна обвивка за покривање за жени iwatch

Случај за размачкување на серијалот 7, Кристал Дијамант Ултра-тенок браник со целосна обвивка за покривање за жени iwatch

DEN 749.12

Залиха
Во продавницата

Лесно за инсталирање, нема потреба да го соблекувате опсегот за гледање, можете да го наполните вашиот часовник со случајот . ги покрива вашите часовници на рабовите наоколу, сите дупки се редат со соодветните копчиња, звучникот, микрофон и сензорите, додавајќи најголем дел од вашиот часовник . Го штити екранот и рабовите од измет и гребнатини .Опис : Компатибилни модели : За Apple Watch 7size : 41mm/45mmmaterial : PCColor : 6 Colors Avilable Features : Луксузен блунтс за браник за шишиња за Apple Watch Series 7 41mm 45mm е лесен за инсталирање и отстранување. Тоа е супер лесен и додадете дополнителен товар на вашиот мотор. Без мирис и нема деформација, направете го вашиот часовник стилски и издржлив.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас