• Обновено
Божиќни текстил Текстил Деца возрасни постелнини Поставете покритие луксузен цртан филм коњ 3Д -кревет за ватенка за ватенка на покривка

Божиќни текстил Текстил Деца возрасни постелнини Поставете покритие луксузен цртан филм коњ 3Д -кревет за ватенка за ватенка

DEN 940.48

Залиха
Во продавницата

Материјали : 100 проценти полиестер микрофибер, 90 GSMTHE Невидливиот страничен патент лесно ви овозможува да го вметнете и отстраните вашиот дух кога е потребно. Четирите врски/куки на аголот обезбедуваат материјали : 100 проценти полиестер микрофибер, 90 GSM. Невидливиот страничен патент лесно ви овозможува да го вметнете и отстраните вашиот дух кога е потребно. Четирите врски/куки на аголот обезбедуваат дека вашиот утешител останува недвижен во капакот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас