• Обновено
Ruibeauty Universal Car Suede Suede Cover Cover Cover Anti-Slip Заштита за заштита

Ruibeauty Universal Car Suede Suede Cover Cover Cover Anti-Slip Заштита за заштита

DEN 212.64

Залиха
Во продавницата

Опсегот на капакот на воланот за апликација е погоден за сите модели. Одлично чувство на печатот удобно крзно може да ги заштити вашите раце од топлината во текот на летото и да ве одржува топло во зима. Монитор и осветленост на светлината. Надвор е велур со висок квалитет, добра пропустливост на воздухот, меко чувство и отпорност на абење. Материјалот за покривање на прстенот во внатрешноста се ABS и силиконски влошки за нелипки, кои не се лизгаат и безбедни.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас