• Обновено
Outенски облеки Обично копче надолу со кошули со кратки ракави и широки панталони за панталони за панталони

Outенски облеки Обично копче надолу со кошули со кратки ракави и широки панталони за панталони за панталони

DEN 345.44

Залиха
Во продавницата

Тоа е добар подарок за сопруга/мајка/ќерка/девојка/пријатели . Ако не сте задоволни од овој производ или имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. О : Ние сме азиски големини, предлагаме да купите поголема големина . Tryе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Дизајн на карактеристики - комплети со две парчиња за жени, секојдневно, лабаво вклопување, меко, удобно. П : Како да ја изберете големината?. ✿ Направено од мека ткаенина за брзо сушење со висок квалитет на ткаенина.Someе дочекам до мојата продавница за облека ✿. Со фармерки, хеланки, обични панталони, чизми. ♥ Ви благодарам што ја избравте мојата продавница, ви посакувам добра лесна за купување и мека - двата парчиња сетови за жени се изработени од полиестер и спандекс.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас