• Обновено
Градина прилагодлива врзување за врзување за врзување за врзување на винова лоза фиксирана линија за градинарство

Градина прилагодлива врзување за врзување за врзување за врзување на винова лоза фиксирана линија за градинарство

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

ако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте се Бесплатно да контактирате со нас, ние ќе го решиме за вас .Карактеристики :* Направени од еколошка пластика, со добра мекост и одредена цврстина, издржлива* прилагодлива должина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас