• Обновено
Aloohaidyvio дами на врвови на врвови под 10 долари, женски модни обични врвови на плоштад вратот удобно лабава маица без ракави блуза без ракави

Aloohaidyvio дами на врвови на врвови под 10 долари, женски модни обични врвови на плоштад вратот удобно лабава маица без ракави

DEN 383.84

Залиха
Во продавницата

Нежно машина за миење или миење на рака со ладна вода. 【прилики】 : Ова е совршен летен обичен врв што може да се носи како секојдневно носење, погодно за активности на отворено, шопинг, датира, забави и сите други прилики. Овој необичен врвен врв е совршен за секојдневен стил, бизнис, канцеларија за работа, домашно носење, секојдневно носење или забава, ноќна ноќ, празници, релаксирачки попладне со пријателите, итн. 【Клучен збор】 : женски врвови, жени плус големина, женски врвови на врвови, 5 $, женски блузи, блузи за жени, маици за жени, летни врвови за жени, врвови на дами, дами, дами, дами, дами, дами, дами, дами, дами, дами, дами врвови плус големина. 【Белешка со големина】 : Проверете ја нашата големина на табелата со големина, внимателно пред да нарачате. 【Натпревар】 : Основните врвови на жените се спарени со фармерки, тексас шорцеви и хеланки, неколку убави додатоци, вреќи за рамо и слатки капи за да поминат убав и секојдневен одмор. Нашиот тим по продажбата е секогаш на ваша услуга . Основна симпатична блуза, покажете ја вашата доверба и шармантен изглед . 【Карактеристики】 : Плетени врвови, кратки ракави на руфли, тркалезен врат, криви дизајн на полите, лабава вклопување, моден едноставен дизајн.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас