• Обновено
Миаилима мини фустани за жени лето лето -случајни кратки ракави цветни печатени екипаж вратот лабав фустан Бохо плажа долга сандеса

Миаилима мини фустани за жени лето лето -случајни кратки ракави цветни печатени екипаж вратот лабав фустан Бохо плажа долга

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

34 '' Должина : 122cm/48.27 '' Ваист : 105cm/41. Погледнете ја табелата со големина пред да ја купите.09'Waist : 90cm/35. Врвот на вратот на екипажот има странични разделувања на половината, пространа и модерна класична вклопување за повеќето дами.46 '' Должина : 118cm/46.64''Size : xxlbust : 115cm/45.69 '' на половината : 85cm/33.24 '' Рамо : 46cm/18. Големина : XL биста : 110см/43.93 '' ракав : 19cm/7.72 '' ракав : 21cm/8.14'''Sleeve : 17cm/6.32 '' ракав : 20см/7,87 '' Полови : 100см/39,37 '' Должина : 121см/47,64 ''.48'''Waist : 95cm/37.37''shoulder : 42cm/16. Womenените летни обични кратки ракави цветни печатени екипаж вратот лабав фустан Boho Beach Long Sundressfeatures : Тој е многу погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, датира, трчање, шопинг, работа, одмор или улица, улична облека, забава и секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот, секојдневен живот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас