• Обновено
Семејството Хукаишиџи, што одговара

Семејството Хукаишиџи, што одговара

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

2t tbust : t56/22. 5t tbust : t63/24. Удобен, мек и лабав стил .8 T панталони : T105/41. 12/13t tbust : t76/29.35 TPANTS : T48/18.39 TTOP должина : T73/28. Содржина на пакетот : 1 x Семејни пижами Материјал : Направено од мека ткаенина од памук. 8/9t tbust : t72/28. XL TCHEST : T124/48.57 tpants : t45/17.26 tpants : t71/27. 9м Т половината : t56/22. S Tchest : T88/34.65 TTOP должина : T57/22. Материјал : Мешавина од памук.82 TTOP должина : T71/27.28 TTOP должина : T67/26.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас