• Обновено
Tklpehg женски врвови фустани за обична дозвола дами врвови v-врат маици со краток ракав маици за независност на денот на денот на лепенка, опуштени летни блузи црвени ?

Tklpehg женски врвови фустани за обична дозвола дами врвови v-врат маици со краток ракав маици за независност на денот на денот

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

46 '' SHOEVE = 28 CM/11. 【Ткаенина】- Направено од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно се транзитираат од јасноста на летото /пролет/есен до ладноста на зимата. Големина = xl големина.Добредојдовте во нашата продавница Ви посакувам среќен шопинг! Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе го решиме за вас.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас