• Обновено
Мали девојчиња цветни чипка високи ниски ригистони специјална прилика цвет девојче фустан бело

Мали девојчиња цветни чипка високи ниски ригистони специјална прилика цвет девојче фустан бело

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Класични девојки без ракави од чипка, се облекуваат совршено за секоја пригода. Дизајниран со врат од форма на Ц и де -декориран со отстранлив појас на Rhinestone. Здолништето на овој фустан е дизајнирано со висока ниска форма. Совршено за цветна девојка, помлада деверуша, Велигден, церемонија, дипломирање и други специјални прилики. Класични девојки без ракави од чипка, се облекуваат совршено за секоја пригода. Дизајниран со врат од форма на Ц и де -декориран со отстранлив појас на Rhinestone. Здолништето на овој фустан е дизајнирано со висока ниска форма. Совршено за цветна девојка, помлада деверуша, Велигден, церемонија, дипломирање и други специјални прилики.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас