• Обновено
Големини - l = 7, = 10. - 10k жолто злато тркалезно трио на неговиот и нејзин и нејзин погодок трио свадба невестински ангажман прстен

Големини - l = 7, = 10. - 10k жолто злато тркалезно трио на неговиот и нејзин и нејзин погодок трио свадба невестински ангажман

DEN 7935.84

Залиха
Во продавницата

Големини - l = 7, m = 10,5 - 10k жолто злато тркалезно трио на неговиот и нејзин и нејзино појавување трио свадба невестински ангажман на прстенести ленти (1/5 CTTW) Ве молиме користете го паѓачкото мени за да ги изберете посакуваните големини на прстенот. 10к жолто злато загарантирано, автентицирано со печат од 10к. Вклучена е елегантна кадифена прстенеста кутија. БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО 30 ДЕН ЦЕЛОТ 100% ПОЛИТИКА ЗА ВРАБОТУВАЕ. Направено со занаетчиство со највисок квалитет.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас