• Обновено
Carolilly Unise Tie-Dye Pajama Suit, еластичен класичен врат на еластична средна половината

Carolilly Unise Tie-Dye Pajama Suit, еластичен класичен врат на еластична средна половината

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

(1inch = 2,54 см). Погодна пригода : Совршено за секојдневно носење, носење на спиење, враќање на домашни активности, забава, прослава, фото-снимање, обични облеки, итн. Спецификација : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. 110 tage : t4-5 години ttop должина : t43.63 tpants должина : t18. 100 tage : t3-4 години ttop должина : t16. 80 tage : t1-2 години ttop должина : t36 twaist : t40 tbust : t26 tpants должина : t43. Тип на шема : Печатено. 110 tage : t4-5 години ttop должина : t17. Должина на ракавот : Долг ракав. Големина (cm) t t t t t t t t t t. Долго време, не користете белило од хлор за да се измие. 120 tage : t5-6 години ttop должина : t46 twaist : t48 tbust : t30 tpants должина : t56. Ве молиме, забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот.24 tpants должина : t16. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот. Што добивате : 1*блуза+1*панталони. Никогаш не дозволувајте вашата убавина да биде ограничена по големина . Повеќекратна големина : Можеме да обезбедиме големини за 80/90/10/ 110/120см, и можете да изберете како што сакате. 1*блуза+1*панталони.81 tpants должина : t22.Костума за пижама од пижама од Unisex, еластичен класичен личен стил на личен стил на вратот на вратот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас