• Обновено
Синхон Сноулфлик здолниште за новогодишна елка, големо снежно бело здолниште од крзно од крзно со снежна шема за Божиќни украси

Синхон Сноулфлик здолниште за новогодишна елка, големо снежно бело здолниште од крзно од крзно со снежна шема за Божиќни украси

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

❄ Удобен материјал - здолништето на новогодишната елка е изработено од луксузно крзно крзно и неткаени ткаенини, мека и удобна текстура и беспрекорни занаети. Спецификации : Материјал : Котутиза : 122 см/48 инчи целосна големина 90см/35 инчи целосна големина78 см/30 инчи целосен големини : луксуз. ❄ Совршена големина - Димензијата на здолништето на новогодишната елка приближно 30/35/48 инчи, така што е доволно голема за украсување на вашата елка и здолниште на дрвото Може да се користи и за украсување на која било големина на дрво, ако сакате. И, ќе биде меко и топло за вашите миленици да лежат на ова удобно здолниште за новогодишни елки. ❄ Повеќекратни фрукции - Ова здолниште на новогодишна елка е совршена домашна декорација за Божиќ, свадба, ангажман, годишнина, забава.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас