• Обновено
Ociviesr Women Women Solid V-Neck Ente- Ente- копчиња шулеа од кардиган џемпер симпатичен кардиган за жени над џемпери со големина жени жени

Ociviesr Women Women Solid V-Neck Ente- Ente- копчиња шулеа од кардиган џемпер симпатичен кардиган за жени над џемпери со големина

DEN 559.84

Залиха
Во продавницата

Стил : Мода, табела Casual Size : . Големина : S US : 6 Велика Британија : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37 '' Sleeve : 45cm/17.72 '' Должина : 60cm/23.62''Size : M US : 8 Велика Британија : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40,94 '' Ракав : 46cm/18.11 '' Должина : 61cm/24.02''Size : L САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 108cm/42.52 '' ракав : 47cm/18.50 '' Должина : 62cm/24.41'''Size : Xl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 112cm/44.09 '' ракав : 48cm/18.90 '' Должина : 63cm/24.80''size : xxl САД : 12-14 Велика Британија : 16-18 ЕУ : 42-44 Биста : 116cm/45.67 '' ракав : 49cm/19.29 '' Должина : 64cm/25.20'size : xxxl САД : 14-16 Велика Британија : 18-20 ЕУ : 44-46 биста : 120см/47.24 ' 19.69 '' Должина : 65см/25.59 '' Материјал : полиестер. Стил : Мода, случајна. ❤ Материјал : полиестер, мек и удобен. Сезона : Пролет есен зима. Тип на шема : крпеница.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас