• Обновено
Пинто животински уметнички житни илустрации шема за биро за декорација на работна површина

Пинто животински уметнички житни илустрации шема за биро за декорација на работна површина

DEN 615.84

Залиха
Во продавницата

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) Фотографии.Класификација : 2023 Календарска рамка : -класичен дизајн, погоден за поставување на работната површина за да додаде интерес во животот.-Транспарентниот лист го штити добро календарот и е лесно да се промени Во различни месец.-Пак со екстремна грижа за да се обезбеди безбедно пристигнување.Материјал : Рамката е направена од дрво. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да се заштити количината на пакетот со слики : 1 рамка за фотографии (1 дрвена основа, 2 транспарентни плочи); 13 картички (1 корица, 12 календари) Овој производ може да се персонализира. Ве молиме, нарачајте прво и испратете ми ја вашата слика преку е -пошта . сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, чаши и украси на wallидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Пинто животински уметнички житни илустрации шема за биро за декорација на работна површина 2023 година.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас