• Обновено
Секако Дека Сум Во Право

Секако Дека Сум Во Право

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. БЕЗБЕДНОСТА Е ЕДИНСТВЕНИОТ НАЧИН - вашата нова кригла е безбедна во микробранова печка и безбедна за миење садови. Тој е подебел од повеќето чаши за кафе на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас