• Обновено
Шакумски Дуксер За Мажи Плус Големина Обична Лента Врвови Со Долги Ракави Ребро Ракав Дуксер Со Кружен Врат Блуза Патент Качулка Жолт Медиум

Шакумски Дуксер За Мажи Плус Големина Обична Лента Врвови Со Долги Ракави Ребро Ракав Дуксер Со Кружен Врат Блуза Патент Качулка

DEN 463.84

Залиха
Во продавницата

Дуксер За Мажи Плус Големина Обични Ленти Врвови Со Долги Ракави Ребро Ракав Дуксер Со Тркалезен Врат Блуза Со Патент Качулка Сезона : Mal И Зима Пол : Малеколар : Тркалезен Врат Материјал : Полиестер-Памучна Мешана Ткаенинастил : Мода, Секојдневни Прилики : Дневно, Слободно Време, Спорт, Вечерни Забави Тип На Шема : Печатење Должина На Ракавот : Долга Должина На Ракавот : редовна дебелина : стандардно Ќе Добиете : 1 Компјутер Машки Врвен Материјал : Полиестер, Супер Мека, Удобна, Лесна Ткаенина, Лесна И Удобна Ткаенина Ве Тера Да Го Почувствувате Шармот На Овој Капут., И Ќе Добиете Неверојатен Изглед. Нашите Јакни Се Погодни За Многу Прилики, Можат Да Ги Задоволат Вашите Различни Потреби За Носење И Се Дишат И Удобни. Дизајн Стил : .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас