• Обновено
Б91хз Девојки Летни Фустани Мали Девојчиња Мода Летен Цветен Фустан Бебиња Деца Туту Фустан Со Шапка За Сонце Девојки Прашка Матурска Облека Портокалова, Големини 2

Б91хз Девојки Летни Фустани Мали Девојчиња Мода Летен Цветен Фустан Бебиња Деца Туту Фустан Со Шапка За Сонце Девојки Прашка

DEN 230.24

Залиха
Во продавницата

Девојки Летни Фустани Мали Девојчиња Мода Летен Цветен Фустан Бебиња Деца Туту Фустан Со Шапка За Сонце Девојки Прашка Матурска Фустанприлика : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на ракав : Без Ракави. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Материјал : 75% Памук, 25% Спандекс. Квалитет на ткаенина : Висококвалитетна, пријатна за кожата дише,лесна памучна ткаенина,без намалување и без брчки, удобна за допирање и носење. Миење : Препорачуваме рачно перење или машинско перење во ладна вода. Не Избелувајте. Закачете се да се исуши. Совети за големина : ако вашето дете е посилно или повисоко од просекот, ве молиме изберете една или две големини од водичот за големина. Повод : Совршен За плажа,училиште, забава и секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас