• Обновено
В Маици За Вратот За Жени Цветни Летни Врвови Кошули Со Кратки Ракави Обични Врвови Од Туника Сина ХХХХХХЛ

В Маици За Вратот За Жени Цветни Летни Врвови Кошули Со Кратки Ракави Обични Врвови Од Туника Сина ХХХХХХЛ

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Материјал : 100% Полиестер.В Маици За Вратот За Жени Цветни Летни Врвови Кошули Со Кратки Ракави Обични Врвови Од Туника. ?①МОДЕН НАТПРЕВАР : овие цветни маици за жени можат да бидат облечени во секојдневен, во фармерки, шорцеви, хеланки или да се облечат во панталони, панталони за облекување, потпетици шминка и накит и да бидат облечени! Женските врвови, исто така, можат да се вратат во секојдневниот живот со тоа што ќе го напикаат со фармерки. ?● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ● : овие женски маици се меки, еластични, лесни, дишат, попријателски за кожата за носење, женските летни врвови се супер меки, пријатни, лесни, дишечки ткаенини, што ја прави поудобна против кожата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас