• Обновено
- Грива Трапсторија Маица

- Грива Трапсторија Маица

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина. : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината . : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) . : Средна ткаенина . : Класично вклопување . : Солза-далеку етикета . : Работи верно на големината.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас