• Обновено
Аунавеј Бебе Девојка Облека Мало Девојче Доенче Облека Љубов Срце Дуксер Врвот Долг Панталони Постави Лента За Глава

Аунавеј Бебе Девојка Облека Мало Девојче Доенче Облека Љубов Срце Дуксер Врвот Долг Панталони Постави Лента За Глава

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Мало Бебе Девојче Пролет Fall Зимска Облека Вафли Плетена Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Врв И Панталони 2 ПАРЧИЊА Облека Комплет Облека За Девојчиња Комплет Срцев Принт Кружен Врат Долги Летечки Ракави Врвови со Секојдневни Панталони и Лак За Глава. 1 * Панталони. Карактеристики.Возбудува врвот и лак јазол еластична појас дизајн направи вашата девојка симпатична. Шема : Печатење На Срцето.И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД, се препорачува миење раце. Прилики : облека за мали девојчиња најдобар избор за подароци за доенчиња, мали деца, нови родители и баби и дедовци,тушеви за бебиња или за каков било изговор како Роденден, Ден На Детето ,Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Годишнина или Божиќ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас