• Обновено
Гаквбуо Плус Големина Макси Фустан За Жени Со Долги Ракави V Врат Обичен Бохо Цветен Принт Возбудлив Фустан Есенски Фустани За Жени

Гаквбуо Плус Големина Макси Фустан За Жени Со Долги Ракави V Врат Обичен Бохо Цветен Принт Возбудлив Фустан Есенски Фустани

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

67 "Ракав : 62cm/24. Материјал : Полиестерски влакна, изработени од ткаенина, лесни, меки и удобни. Материјал : полиестер.31 "Ракав : 61cm/24. Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас