• Обновено
Мидсумдр Ѓердани За Жени Шестоаголен Кристален Камен Ѓердан За Жени Неправилна Природна Завиткана Жица Чакра Виножито Скапоцен Камен Приврзок Приврзок Синџири З?

Мидсумдр Ѓердани За Жени Шестоаголен Кристален Камен Ѓердан За Жени Неправилна Природна Завиткана Жица Чакра Виножито Скапоцен

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

(Подароци Прилика, Одлични Божиќни Подароци, Подароци За Денот на Благодарноста, Подарок За Роденден За Дипломирање, Подарок За Честитки, Подарок За Годишнина Или Деловен Подарок За Девојчиња, Тинејџери, Жени, Мајка, Сопруга, Девојка, Деловен Партнер)Големина : приврзок : 2*2,3 см содржи : 1x Дизајн на ѓердан : овој прекрасно дизајниран приврзок е изработен со највисок квалитет на ум. Евтино, Но Никогаш Не Изгледа Евтино.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас