• Обновено
Тренер Цицање Вибрации Вибрирање Машки Авиони Чаша Мастурбација Тренер Возрасни Материјали Машки

Тренер Цицање Вибрации Вибрирање Машки Авиони Чаша Мастурбација Тренер Возрасни Материјали Машки

DEN 639.68

Залиха
Во продавницата

Карактеристики мека текстура ракав со TPE отвор, овој машки машки секс играчки stracker го прави лесен за вметнување. Надградената структура на моторот и моќноста ја прави брзината на рацете на машката сексуална играчка постабилна, така што оваа играчка за возрасни може да работи континуирано ИЗБЕГНУВАЈЌИ прекумерна БУЧАВА.Можете да уживате во вашето"време за мене" приватно во мир и тишина. Карактеристики мека текстура ракав со TPE отвор, овој машки машки секс играчки stracker го прави лесен за вметнување. Овие машки сексуални играчки произведуваат бучава помала од 50db при потиснување и ротација, што е потивко од другите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас