• Обновено
Ergономски Дизајн Цврст Издржлив Рачка Прашка Стабилизатор Рачка Прашка Зафат За Ронин-С РОНИН-СЦ

Ergономски Дизајн Цврст Издржлив Рачка Прашка Стабилизатор Рачка Прашка Зафат За Ронин-С РОНИН-СЦ

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Ergономски Дизајн Цврст Издржлив Рачка Стабилизатор На Прашка Рачка За Прашка За Ронин-С/Ронин-Scspecication : Состојба : Тип На Ставка : Рачка Прашка Зафат Материјал : Алуминиумска Легура : Black Fitment : за Ронин-С/Ронин-Сктехнологија : Технологија За Обработка На Сечење ЦПУ Интерфејс : Долна Дупка За Завртки Од 1/4 Инчи, Интерфејс За Ладни Чевли, 3/8 Инчен Завртка Дупка : Прибл. 245g Пакет Листа : 1 x Рачка Прашка Зафат1 x Клуч2 x сет Завртки Рачка прашка зафат, лесен за ракување со една рака. со ergономски дизајн, убава и заштеда на труд. Изработен од материјал од легура на алуминиум, технологија за обработка на сечење ЦПУ, цврст и издржлив. Прскање со боја, антиоксиданс и отпорност на корозија за зголемување на работниот век. Доаѓа со повеќе дупки за завртки од 1/4 инчи и 3/8 инчи, со ладен интерфејс за чевли, лесен за проширување на микрофонот, пополнување светлина, монитор и друга опрема.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас