• Обновено
Стерлинг Сребрена 20 БО СИНЏИР 3Д Брод Или Брод Сидро Приврзок Ѓердан

Стерлинг Сребрена 20 БО СИНЏИР 3Д Брод Или Брод Сидро Приврзок Ѓердан

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Стерлинг Сребрена 20 " Лесен Ѓердан Со Синџир Од 1,2 мм Широк Кутија СО 3д Брод Или Приврзок За Сидро На Бродотматеријал : .925 Сребрени Димензии : Висина : 7/16 "Ширина : 1/16" Должина : 3/8 " Единици Продадени Од : One SKU# : A35703tmaded Во : Соединетите Американски Држави Сите Мерења Се Приближни Приближни Димензии : 13,8 Mm X 10mm X 1,7 mm ИЛИ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас