• Обновено
Мастило Зелен Пигмент Зелено Чистење Зелен Пигмент Концентрирано Чистење Зелено Мастило Течен Раствор за Чистење 20мл

Мастило Зелен Пигмент Зелено Чистење Зелен Пигмент Концентрирано Чистење Зелено Мастило Течен Раствор за Чистење 20мл

DEN 360.00

Залиха
Во продавницата

Може да се користи со чиста вода во сооднос 1 : 30 за време на процесот, што може ефикасно да ги отстрани преостанатите пигменти на кожата. Список на пакети : 1 х Зелена Ефикасно исчистете ги преостанатите пигменти на кожата за време на процесот на тетовирање и нежно избришете неколку пати за да ја исчистите кожата.мастило зелен пигмент зелено чистење зелен пигмент Концентрирано Чистење Зелено Мастило Течен Раствор 20млспецификација : Состојба : Тип На Ставка : Зелена Нето Содржина : 20мприменливи Делови : Веѓа, очи, усни Тело Зачувај : Држете се подалеку од леснотија : Спречете воспаление и чисти рани, хигиена, професионално чистење на кожата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас