• Обновено
Жените Се Водат Јога Хеланки Фитнес Трчање Фитнес Спортски Активни Панталони

Жените Се Водат Јога Хеланки Фитнес Трчање Фитнес Спортски Активни Панталони

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв! 5.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Вашата Теретана 2.07" Должина : 80см/31.50" Должина : 79см/31.50" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Половината : 64см/25.65" Должина : 81см/31.07" должина : 80см/31.20" Колк : 84см/33.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.22" должина : 82см/32. ●Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60см/23.50" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 половината : 68СМ/26. Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет,Fall Пол : Жени Повод : Секојдневен,Материјал За Теретана : Полиестерски Спандекс Тип На Шема : Чист Стил На боја : Лежерна,Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони ГОЛЕМИНА Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина На Половината М 6 10 36 64см/25.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас