• Обновено
Луди Сом Дама Градина Знаме фл-174974-2

Луди Сом Дама Градина Знаме фл-174974-2

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Лудата Дама Од Сом е креативен начин за славење во текот на целата година со додавање малку боја и забава. Изработен од 100% еднослоен полу-непроѕирен полиестер со слика отпечатена од едната страна; полесна слика ќе биде видлива од задната страна. Закачете со помош на столб, на ѕидот, таванот, банистерот и вратата или каде и да почувствувате потреба да додадете прскање боја. Виси хардвер/пол не се вклучени. Вкупна димензија( во инчи) : 18 х 27; големина на слика (во инчи) : 16 х 16. Изработен од 100% еднослоен полу-непроѕирен полиестер. Сликата е отпечатена од едната страна, со полесна слика видлива од задната страна. Погоден за закачување од столб за знаме( 8мм во дијаметар), на ѕид, таван, банисти или врати. Виси хардвер/пол не се вклучени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас