• Обновено
Фесфес Жени Фланелен Кошула Мода Долги Ракави Тркалезен Врат Божиќен Принт Лабави Врвови Блуза Дуксери Дозвола

Фесфес Жени Фланелен Кошула Мода Долги Ракави Тркалезен Врат Божиќен Принт Лабави Врвови Блуза Дуксери Дозвола

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.80" Ракав : 57.24 "Должина : 77см/30.Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојкакога : Секојдневен,Далиј,Ноќта На Вештерките.03 "Рамо : 62cm/24. Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.24 "Должина : 77cm/30. ЗАБЕЛЕШКА ЗА ЗАКУП : рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.59" Ракав : 59.20" Ракав : 58. женски атлетски врвови. Големина : М Големина.41" Ракав : 56.46 "Должина : 80cm/31. Печатениот дизајн го прави повеќе секси и привлечен за носење. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Големина : Л Големина. црна кошула со долги ракави жени опремени дуксери за жени пуловер графичка мачка бела четвртина пуловер со патент женски долг џемпер фустан за жени дуксери за мажи бели дуксери за мажи обична црна кошула со долги ракави женски дуксери за жени пуловер симпатична 3 четвртина пуловер со патент женски црн џемпер фустан за жени дуксери за жени дуксери за жени графички црни кошули со долги ракави жени плус големина дуксери за жени пуловер симпатична сива четвртина поштенски пуловер жени. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/51.03 "Должина : 79см/31.Женски Модни Долги Ракави Тркалезен Врат Божиќен Принт Лабави Врвови Блуза Дуксерикарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови, Дуксер За Божиќен Принт,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски И моден дизајн, есенска и Зимска секојдневна Блуза.76 "Рамо : 65cm/25.31" Големина : S Големина.18 "Рамо : 64см/25.85 "Должина : 76см/29. чипка врвот.41" Ракав : 56.61 "Рамо : 63см/24.31" Големина : MSize.64 "Должина : 78см/30.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас