• Обновено
Дрвени Божиќни Украси И Приврзоци Дрвени Занаети Украси На Прозорци Домашна Забава Божиќ

Дрвени Божиќни Украси И Приврзоци Дрвени Занаети Украси На Прозорци Домашна Забава Божиќ

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Дрвени Новогодишни Украси И Приврзоци Дрвени Занаети Украси На Прозорци Божиќен Материјал За Домашна Забава : Басвуд боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Нема да зазема премногу простор и ќе изгледа прекрасно кога ќе се комбинира со други рурални украси.) Производот вклучува : 1x приврзок овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни да купите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас