• Обновено
Нерѓосувачки Челик Мрежа Sprење Капак Мејсон Тегла Капаци За Одгледување Грав Брокула

Нерѓосувачки Челик Мрежа Sprење Капак Мејсон Тегла Капаци За Одгледување Грав Брокула

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

- со доволно количество капаци од тегли, можете да одгледувате различни никулци и да одржувате постојано снабдување при рака. - Боја : како што е прикажаноr. - Материјал : нерѓосувачки челикr. Може да се користи за правење зачини, филтрирање кафе, шеќер, брашно или сјај, сито, филтер итн. Со доволно количество капаци од тегли, можете да одгледувате различни никулци и да одржувате постојано снабдување при рака. Карактеристики r. - Големина : 8. Не само како капаци за никнување тегли, туку и погодни за правење зачини, брашно или просејувачи, цедалки и тегли со потпури. - може лесно да се одвои за брзо чистење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас