• Обновено
Човекот Пештера Подарок Метален Знак Ѕид Декор Подарок 112180011255

Човекот Пештера Подарок Метален Знак Ѕид Декор Подарок 112180011255

DEN 160.00

Залиха
Во продавницата

025 алуминиум или калај) со прекрасна завршница обложена со низок сјај во прав за одличен изглед и чувство.Премиум Одделение Знак-Направени од. ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД.040 инчен дебел алуминиум (60% подебел од .025 " алуминиум или калај знаци) со прекрасен финиш обложен со низок сјај во прав за одличен изглед и чувство! алуминиумот што може да се издржи нема да ' рѓосува, со заоблени агли и дупки за монтирање направени и испорачани во САД. Немојте да бидете измамени од евтини фалсификувани знаци од странство. Имаме неколку илјади различни дизајни на располагање со повеќе се додаваат секој ден.Премиум Одделение-Направени Од .040 " дебел алуминиум (60% подебел од . БРОДОВИ за 1-2 ДЕНА. Произведено и испорачано во САД. Цената на овој знак вклучува БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА која обично трае од 3 до 5 дена во Соединетите држави. Ова Е Американско Направено!.025 " алуминиумски и лимени знаци), овој знак од 12 инчи на 18 инчи е направен во САД со американски материјали и Американска изработка.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас