• Обновено
Глонме Женски Еднобојна Лабава Маица Секојдневна Салонска Облека Маица За Дневна Облека Пуловер Маица

Глонме Женски Еднобојна Лабава Маица Секојдневна Салонска Облека Маица За Дневна Облека Пуловер Маица

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Замавнување, Женска Блуза Со Еднобојна Маичка, Женски Врвови За Туника За Вратот4. Ткаенина : 35% Полиестер, 65% памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас