• Обновено
Пгерауг есенски фустани за жени фустани за жени Памук И Лен В Врат Со Џебна Плажа Секојдневно Здолниште Црно М

Пгерауг есенски фустани за жени фустани за жени Памук И Лен В Врат Со Џебна Плажа Секојдневно Здолниште Црно М

DEN 671.84

Залиха
Во продавницата

Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На памук И ленена Шема : Стил На Почва : Секојдневна Должина : Редовна Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Женски Фустан од 1€.70" Половината : 115cm/45.80 "Половината : 100см/39.Предлог за перење : рачно миење ладно и закачување суво.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас