• Обновено
Сончево Затемнување Унисе Мек Стил Маица

Сончево Затемнување Унисе Мек Стил Маица

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината 2023 Затемнување На Сонцето Унисекс Мек Стил Маица.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас