• Обновено
Кхутпо Машки Панталони Модни Секојдневни Печатени Џебни Врвки Со Големи Димензии Атрактивни Панталони

Кхутпо Машки Панталони Модни Секојдневни Печатени Џебни Врвки Со Големи Димензии Атрактивни Панталони

DEN 607.84

Залиха
Во продавницата

Панталони за Мажи е одличен избор за работа, секојдневно и забава. Перење : Рачно перење во топла вода или нежно перење во машина со вреќа за перење. Стил : овие машки панталони имаат елегантен, секојдневен дизајн кој може да се комбинира со остатокот од вашата облека. Материјал : овие машки панталони имаат лесни материјали за дишење кои се пријателски расположени за вашата кожа.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да ставите купување. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас