• Обновено
Денот на вљубените Џуџеста Кукла Љубов Тамблер Декорација, Томте Гном Романтични Празник Фигурини, Денот На Вљубените Играчка Орнаменти За Свадби, Годишнини, Анга?

Денот на вљубените Џуџеста Кукла Љубов Тамблер Декорација, Томте Гном Романтични Празник Фигурини, Денот На Вљубените Играчка

DEN 172.00

Залиха
Во продавницата

Овие преслатки Плишани Животни На Г-дин И Г-ѓа Валентин ќе создадат одличен допир на Денот на Вљубените. На Денот на Вљубените, Г-дин и Г-ѓа ќе го изразат вашиот благослов на вашите најблиски.Украсите се изработени од кадифен материјал, без мирис и лесен, силен и отпорен на кинење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас