• Обновено
Oneoone Памук Поплин Синкаво Виолетова Ткаенина Текст

Oneoone Памук Поплин Синкаво Виолетова Ткаенина Текст

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

100% памук. Наша цел е да обезбедиме ткаенина со најдобар квалитет од нашата производна единица директно до купувачите, што ги елиминира сите средни мажи да понудат најдобри разумни цени. Се обидовме да ја споменеме најдобрата можна боја на отпечатоците, но сепак, бојата за печатење може да варира според различните поставки за резолуција на мониторот и исто така може да покаже малку поинакви резултати од истите отпечатоци.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас