• Обновено
Menуалај Мажи Снежни Чизми Изолирани Пешачки Чизми Кадифен Обложени Топли Чизми Отпорни На Лизгање Лесни Зимски Чевли Спортски Отворено Чипка До Глуждот Чизми Црна

Menуалај Мажи Снежни Чизми Изолирани Пешачки Чизми Кадифен Обложени Топли Чизми Отпорни На Лизгање Лесни Зимски Чевли Спортски

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Машките чизми зима имаат надворешност отпорна на нечистотија ни помагаат лесно да чистиме. Дизајн : Класичен дизајн со тркалезни прсти, кој е во согласност со конструкцијата на човечките стапала.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас