• Обновено
Метален Знак-Швајцарија Швајцарија Гроздобер Реклама-Гроздобер ' Рѓосан Изглед

Метален Знак-Швајцарија Швајцарија Гроздобер Реклама-Гроздобер ' Рѓосан Изглед

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Направени целосно во САД од цврст и издржлив алуминиум, нашите индивидуално рачно изработени метални знаци се совршени за кујни, бањи, врати, гаражи, човечки пештери, ѕидови од кабини, задни дворови, области за базени, во затворени простории или на отворено. Симулираното стареење дава ефект на ' рѓосани рабови и изгребана и избледена боја. Тие се водоотпорни и погодни и за внатре и за на отворено. НАПРАВЕНО ВО САД од цврст алуминиум со прекрасен сатен, не-отсјајна завршница и мазни заоблени агли со дупки за монтирање на аголот. Симулирана "' рѓа " за да даде гроздобер ефект на стареење. Надворешен издржлив и водоотпорен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас