• Обновено
Користени-Lenovo ThinkCentre M93p, TWR, Intel Core i5-4440S @ 2. GHz, 12gb DDR3, НОВИ 240GB SSD, DVD-RW, Победа Дома 64

Користени-Lenovo ThinkCentre M93p, TWR, Intel Core i5-4440S @ 2. GHz, 12gb DDR3, НОВИ 240GB SSD, DVD-RW, Победа Дома 64

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Користен леново Think Centre M93p кула (TWR) компјутер напојуван Од Intel Core i5-4440 S @ 2.80 GHz (4-та генерација) ПРОЦЕСОР СО 12 GB DDR3 RAM МЕМОРИЈА и НОВИ 240 GB SSD. Доаѓа со мајкрософт Виндоус 10 дома 64-битна инсталиран. Овој производ е покриен со Целосна 365 Ден Делови и гаранција За Работна Сила! Intel Core i5-4440 S @ 2.80 GHz (4-та генерација). 12 GB DDR3 НОВИ 240 GB SSD.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас