• Обновено
Sdjma Тренингот Шорцеви За Жени Жени Висок Струк Обликувач На Тело Брејк Панталони Шорцеви Чипка Обликувана Облека

Sdjma Тренингот Шорцеви За Жени Жени Висок Струк Обликувач На Тело Брејк Панталони Шорцеви Чипка Обликувана Облека

DEN 175.84

Залиха
Во продавницата

Женска Контрола На Стомакот Панталони За Обликување На Телото Со Висок Струк Шорцеви Облик На Чипка Карактеристики : Квантната енергија ги повлекува абдоминалните панталони, го промовира метаболизмот, го ублажува под-здравјето. Пропустливост на воздухот, мека кожа, удобна апсорпција на пот и дишење. Ве молиме купете според големината пред купувањето. Информации за производот : Сезони : лето, пролет, aut, зима Пол : Жени Прилика : Дневен Материјал : Дебелина На Полиестер : Функции На Тенок пресек : обликување на телото, кревање задник, затворање на стомакот, слабеење како да се мие : ладно миење раце, закачување Или Вклучен воздух : 1x Гаќи Измиени. Мека и лесна. Удобно и разноврсно.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас