• Обновено
Балсфхк Женски Нов Пролетен И Летен Моден Класичен Печатење Во Боја На Вратот Без Ракави Долг Фустан макси фустан за жени

Балсфхк Женски Нов Пролетен И Летен Моден Класичен Печатење Во Боја На Вратот Без Ракави Долг Фустан макси фустан за жени

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Топли Совети : Рачно измиени во ладна вода и суви рамни, не избелувајте, не пеглајте. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.09"XL101240106cm/41.48"XXL121442111cm/43.69"L81038101cm/39. Тоа е кул за носење. + Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!.Премиум Ткаенина : овој плетен џемпер фустан со долги ракави миди е изработен од мека комерцијална плетена ткаенина, лесен и удобен, што е удобен за носење во fall и зима.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас