• Обновено
Инктастичен Татко Ми Ме Сака-Кит Ајкула Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

Инктастичен Татко Ми Ме Сака-Кит Ајкула Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

Мојот Татко Ме Сака-Кит ајкула Долги Ракави Ползавец. Inktastic Мојот Татко Ме Сака-кит ајкула Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс Бела 6 Месеци. Мојот Татко Ме Сака-Кит ајкула Долги Ракави Ползавец. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. семејни ајкули тато тато татко риба симпатична перка морски живот пливање.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас